KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034260
nr 1603 4260
Tommy Sundman, "Cateau Capet Guillier", 1995, monogramsignerad. Olja på duk, 37x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:27:03
700 kr
1.000 kr