ART / Oil paintings / Oil painting 3663377
nr 366 3377
OIL PAINTING
Lenght: ()
sign. 1800-talets slut 70x55
10000
Monday June 20 2005
at 16:00:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)