KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 10036264
nr 1003 6264
Blandteknik / collage
Per Adalbert, Löst blad, signerad, bladets mått: 52 x 66 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
söndag 20 december 2015
kl 18:10:05
17/12 10:42:30