KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 12876290
nr 1287 6290
Grafiskt blad
Antik Karta över Moskva. Kolorerad, efter original tryckt i London 1562, Motivet: 35x44 cm
Kondition: vikskador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:00:14
10/11 12:45:21