KONST / Litografier / Färglitografi 12429224

nr 1242 9224

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kalskärgård. Signerad, numrerad 228/310. Motivet: 50x40 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:50:00

11/3 18:14:13 1      Vinnande bud
12/3 16:28:59 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson