LIGHTING / Table lamps / Table lamp 16847342

nr 1684 7342

TABLE LAMP

fd fotogenlampa. Height: 50 ca, wear, damages.

fd fotogenlampa. Höjd: 50 ca

Condition: slitage, skador

600

SEK 300

Monday Mars 3 2025
at 18:41:37