MÖBLER / Bord / Spelbord 7637060

SPELBORD

nr 763 7060

Sent 1700-tal, Holland, längd: 94, djup: 46, höjd: 74, fanérskador, främre benet skadat

Utrop:

4.000 kr

Startbud:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 4 juni 2012
kl 17:14:47

4/6 13:25:27 1      högst eller lika just nu*

Liknande föremål: spelbord sent 1700-tal holland europa bord

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook