MÖBLER / Bord / Spelbord 7637060

Spelbord

nr 763 7060

Sent 1700-tal, Holland, längd: 94, djup: 46, höjd: 74, fanérskador, främre benet skadat

Utrop:

4.000 kr

Startbud:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 4 juni 2012
kl 17:14:47

4/6 13:25:27 1      Vinnande bud

Liknande föremål: bord europa europeisk holland sent 1700-tal spelbord

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev