KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407387

nr 1340 7387

Jan Quant. Signerad, landskap. Olja på duk, 37x45cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:59:14

7/8 17:26:24 1      Vinnande bud