KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16416066
nr 1641 6066
Arne Nilsson
(1925-1979), Sverige
Landskap. Signerad. Akvarell, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Arne Nilsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 1979 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:42:21
5/9 21:37:21