KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757497

nr 1275 7497

Valdur Ohakas

(1925-1998)

Oljemålning, Valdur Ohakas (1925-1998), kust, Signerad. Olja på pannå, 47x67 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:03:28