ART / Oil paintings / Oil painting 13788056
nr 1378 8056
OIL PAINTING
SW Clutten, landskap. Signerad SW Clutten, dated 1908. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 84x72 cm, smärre ramskador.
SW Clutten, landskap. Signerad SW Clutten, daterad 1908. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 84x72 cm
Condition: smärre ramskador
Withdrawn
Monday February 15 2021
at 19:36:43