ART / Oil paintings / Oil painting 10851003
nr 1085 1003
OIL PAINTING
Stadsgårdskajen, signerad Jalbert, olja på pannå, 20x25 cm,
Stadsgårdskajen, signerad Jalbert, olja på pannå, 20x25 cm
600
SEK 700
Monday January 23 2017
at 19:40:37
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
- Thema-auction
Jan 23
Stockholm
Read more about Stockholm