Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Crayon 6088579



*

nr 608 8579


CRAYON (F)

Signerad Ã…N, coastal scene, 37x45,


Signerad Ã…N, Kustlandskap, 37x45


Droit De Suite

Yes

Estimate:

100

Auction date:

Monday November 2 2009
at 19:16:18


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita kust kustlandskap landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vatten vattenfärg




Ladda ner broschyr