KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677415
*
nr 1467 7415
Oljemålning
Anatoli Kaigorodoff. Signerad, daterad 43, landskap. Olja på duk, 39x45,5cm, yttermått inklusive ram: 50x57cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2022
kl 19:11:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 13:03:18
1
5.000 kr
16/5 19:02:06
2
5.200 kr
16/5 19:04:10
3
6.600 kr
16/5 19:05:26
2
5.600 kr
16/5 19:05:26
3
5.800 kr (Budbetjänt)
16/5 19:05:44
2
6.000 kr
16/5 19:05:44
3
6.200 kr (Budbetjänt)
16/5 19:06:06
2
6.400 kr
16/5 19:06:06
3
6.600 kr (Budbetjänt)
16/5 19:06:56
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anatoli kaigorodoff landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1467 7415
Oljemålning
Anatoli Kaigorodoff. Signerad, daterad 43, landskap. Olja på duk, 39x45,5cm, yttermått inklusive ram: 50x57cm
| Utrop: | 6.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 6.800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/5 13:03:18 | 1 | 5.000 kr |
| 16/5 19:02:06 | 2 | 5.200 kr |
| 16/5 19:04:10 | 3 | 6.600 kr |
| 16/5 19:05:26 | 2 | 5.600 kr |
| 16/5 19:05:26 | 3 | 5.800 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 19:05:44 | 2 | 6.000 kr |
| 16/5 19:05:44 | 3 | 6.200 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 19:06:06 | 2 | 6.400 kr |
| 16/5 19:06:06 | 3 | 6.600 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 19:06:56 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anatoli kaigorodoff landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



