ART / Lithographs / Litograph in colors 11482398
nr 1148 2398
Märtha Bolin-Clason
(1902-1988), Sverige
Märtha Bolin-Clason (1902-1988), Sverige. Signerad och numrerad 116/260, Kungsgatan, motivet: 40x53,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 116/260, Kungsgatan, motivet: 40x53
SEK 800
Monday December 4 2017
at 19:03:58
250 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)
800 kr
Märtha Bolin-Clason
Read more about Märtha Bolin-Clason