KONST / Litografier / Litografier 13956817
nr 1395 6817
Litografier
2 st. Signerade, Riddarhuset. Motivet: 25x38cm, yttermått inklusive ram: 44x57cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:28:55
3/5 15:56:39
3/5 18:30:21