KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816282

nr 1581 6282

Håkan Engström

(1908-1987), Sverige

Oljemålning, Kustlandskap. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 37x37 cm

Håkan Engström, svensk bildkonstnär född 1908, död 1987 .

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:01:18

25/11 00:49:46 1      700 kr
27/11 19:43:39 2      Vinnande bud

Håkan Engström

Läs mer om Håkan Engström