KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12543475
nr 1254 3475
signerad, Engelsk konstnär, Landskap. Olja på duk, 40x60
Kondition: uppfodrad krackeleringar
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:03:28
400 kr