ART / Lithographs / Litograph in colors 14907083
nr 1490 7083
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. Landscape. Signerad och numbered 207/260 mm: 49x64 cm, outer dimensions including frame: 62x75,
LITOGRAPH IN COLORS, Landskap. Signerad och numrerad 207/260. Färglitografi, bildmått: 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 62x75 cm
SEK 700
Monday September 19 2022
at 19:16:43
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)