ART / Lithographs / Färglitogrfafi 11887472
nr 1188 7472
Färglitogrfafi
Dénes Perger (1934-2015), Sweden. Östermalmstorg, Akvarellerad. Signed, numbered 63/240. Subject: 20x30 cm,
Dénes Perger (1934-2015), Sverige. Östermalmstorg, Akvarellerad. Signerad, numrerad 63/240. Motivet: 20x30 cm
400
SEK 500
Monday June 4 2018
at 19:23:24
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr