KONST / Litografier / Litografi 13989312
nr 1398 9312
Hans Johansson
(f. 1954), Sverige
Litografi, Signerad, daterad 31, Slussen. Motivet: 29x35cm, yttermått inklusive ram: 49x54cm
Hans Johansson, svensk målare och grafiker född 1954.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:24:54
22/5 20:07:27