KONST / Litografier / Litografi 13027060
nr 1302 7060
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 103/200, Riddarhuset, 47x63cm
Kondition: vikskada
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:05:51
20/1 17:16:53
20/1 17:17:05
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas