KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12941455

nr 1294 1455

Hugo Zuhr

(1895-1971), Sverige

Oljemålning, Landskap, monogramsignerad. Olja på duk, 55x65 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:19:53

Hugo Zuhr

Läs mer om Hugo Zuhr