ART / Oil paintings / Oil painting 14088402
nr 1408 8402
OIL PAINTING
Yngve Holmberg, Landskap. Signerad. Olja på duk, rym: 48x58 cm,
Yngve Holmberg, Landskap. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
SEK 100
Monday July 19 2021
at 20:32:44
13/7 10:29:00