KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13789106

nr 1378 9106

Akvarell

Wilfred Gaton, Signerad, landskap. Motivet: 28x43, yttermått inklusive ram: 47x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 februari 2021
kl 20:48:09