KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255023

nr 1725 5023

Sven Ahlgren

(1922-1997), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 30x40 cm

Sven Harald Ahlgren, svensk bildkonstnär född 1922, död 1997.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 september 2025
kl 18:14:35

22/9 14:24:00 1      Vinnande bud

Sven Ahlgren

Läs mer om Sven Ahlgren