KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613080
nr 1461 3080
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1968, kust. Olja på pannå, 21x43, yttermått inklusive ram: 35x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:59:04
18/4 19:46:07
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme