KONST / Litografier / Färglitografi 13027056
nr 1302 7056
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 292/295, Västerbron. Motivet: 45x55 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:53:59
19/1 17:16:09
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm