KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824122
*
nr 1382 4122
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 54x62, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2021
kl 18:53:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 15:20:41
1
100 kr
25/2 11:42:01
2
150 kr
1/3 18:30:53
1
200 kr
1/3 18:44:48
3
350 kr
1/3 18:45:37
1
350 kr
1/3 18:45:37
3
350 kr (Budbetjänt)
1/3 18:46:19
1
Vinnande bud
1/3 18:46:46
1
justering av budtak
1/3 18:48:59
3
450 kr
1/3 18:48:59
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1382 4122
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 54x62, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 15:20:41 | 1 | 100 kr |
25/2 11:42:01 | 2 | 150 kr |
1/3 18:30:53 | 1 | 200 kr |
1/3 18:44:48 | 3 | 350 kr |
1/3 18:45:37 | 1 | 350 kr |
1/3 18:45:37 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
1/3 18:46:19 | 1 | Vinnande bud |
1/3 18:46:46 | 1 | justering av budtak |
1/3 18:48:59 | 3 | 450 kr |
1/3 18:48:59 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49