KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10134035

nr 1013 4035

Michail Sjevarjov

(f. 1958), Sverige

Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), Sturehofs uteservering, Stureplan, signerad, 26x32 cm

Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 januari 2016
kl 18:48:16

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Michail Sjevarjov

Läs mer om Michail Sjevarjov