KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145038
nr 1414 5038
Ulf Onsberg
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 41x52cm, yttermått inklusive ram: 48x59cm
Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:32:26
23/8 08:52:01
700 kr
23/8 18:16:17