KONST / Litografier / Färglitografi 12612350
nr 1261 2350
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen. Signerad, numrerad 279/375. Motivet: 38x52 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:30:27
14/6 11:17:02
1.500 kr
17/6 19:06:54
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö