ART / Oil paintings / Oil painting 13788056

nr 1378 8056

OIL PAINTING

SW Clutten, landskap. Signerad SW Clutten, dated 1908. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 84x72 cm, smärre ramskador.

SW Clutten, landskap. Signerad SW Clutten, daterad 1908. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 84x72 cm

Condition: smärre ramskador

Withdrawn

Monday February 15 2021
at 19:36:43