KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191495
nr 1219 1495
Nils Zetterman, Mariaberget. Monogramsignerad. Olja på duk, 48x66
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:31:51
100 kr
150 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)