KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314324
nr 1431 4324
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap med hus. Olja på duk, 76x200cm, yttermått inklusive ram: 94x215cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:41:22
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr