KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12868634
nr 1286 8634
Paul Massow. Landskap. Signerad, daterad -27. Olja på duk, 35x39 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:20:36
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr