KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9133299

nr 913 3299

Pastell

2 st, Wiliam Fleetwood, Landskap, signerad, 20x31, 23x31

måndag 22 september 2014
kl 19:49:02