KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15417442

nr 1541 7442

Ulf Johansson

(1912-1978), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad - 51, Fjällmotiv. Olja på duk, 53x72 cm, yttermått inklusive ram: 67x86 cm

Utrop:

500 kr

måndag 22 maj 2023
kl 18:39:23

Ulf Johansson

Läs mer om Ulf Johansson