KONST / Litografier / Färglitografi 14409341
nr 1440 9341
Färglitografi
Evan de Pontaven Signerad, numrerad, Landskap med hus. Färglitografi, bildmått: 42x58, yttermått inklusive ram: 63x77 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:34:43
18/12 17:06:44