KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474258

nr 1547 4258

Lars Norberg, Kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 40x48 cm, yttermått inklusive ram: 58x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 juni 2023
kl 19:19:37

12/6 17:37:02 1      100 kr
12/6 19:05:40 2      Vinnande bud