KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12544542
nr 1254 4542
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Akvarell, Insjölandskap, signerad, 24x33
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:14:40
13/5 18:09:40
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt