KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899613
nr 1389 9613
Carl Moe
(1889-1942), Norge
Oljemålning, Fjällandskap. Signerad. Olja på duk, 23x35 cm, yttermått inklusive ram: 40x53 cm
Carl Moe, norsk målare född 1889, död 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:38:26
2/4 14:44:29
300 kr
5/4 12:43:06