KONST / Litografier / Färglitografi 11919033
nr 1191 9033
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Landskap. Signerad, numrerad 204/225, bladets mått: 53x73
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
300 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:10:02