KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873028

nr 1587 3028

Francisca Lindberg

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 29x37 cm

Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:42:18

8/12 21:03:19 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Francisca Lindberg

Läs mer om Francisca Lindberg