KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16483134

nr 1648 3134

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Signerad, akvarell, sjölandskap, 30x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x68 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 oktober 2024
kl 20:24:15

6/10 21:19:00 1      Vinnande bud

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt