KONST / Litografier / Färglitografi 8873483
nr 887 3483
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi , Jan Lundquist, Bastugatan, signerad, 285/290, 38x46
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:52:06
9/4 19:08:37
14/4 15:16:52
200 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist