KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6104345

nr 610 4345

Akvarell

signerad E Ä. kustmotiv, 28x44

Utrop:

100 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 16 november 2009
kl 17:04:40