KONST / Litografier / Färglitografi 14896107
nr 1489 6107
Jan Forsberg
(f. 1932), Sverige
Grind vid gård. Signerad, färglitografi, numrerad 64/160. Bildmått: 38x56 cm
Jan Forsberg, svensk målare, och grafiker född 1932 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:43
12/9 18:20:31
Jan Forsberg
Läs mer om Jan Forsberg