KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916539

nr 1291 6539

Lennart Iverus

(1930-2012), Sverige

Akvarell, Landskap med hus. Signerad, bladets mått: 19x23 cm

Lennart Iverus, svensk bildkonstnär född 1930, död 2012.

Utrop:

300 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:32:33

Lennart Iverus

Läs mer om Lennart Iverus