KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13004108
nr 1300 4108
Felix Choisnard
(1846-1924), Frankrike
Oljemålning, Kust, "clair de lune". Signerad. Olja på duk, 29x53 cm
Kondition: slitage, krackeleringar
Felix Choisnard, fransk bildkonstnär född 1846, död 1924.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:36:13
1.000 kr
1.200 kr
Felix Choisnard
Läs mer om Felix Choisnard